Ty siedzisz w domu - dostawca Cię szuka

Posted on 29/01/2018 12:29pm

Czy w dobie internetu i google’a łatwo wyszukać najlepszego dostawcę? Pozornie- tak. Gdy unikniemy jakimś cudem problemów z przedarciem się przez marketingowy chaos, szybko zostaniemy zmuszeni do analizowania i porównywania ofert wielu dostawców. Będziemy musieli odnaleźć potencjalnych dostawców, żmudnie sprawdzać ich oferty i porównywać lub kolejno wysyłać zapytania ofertowe.


WWW
Author: Bull3t
Source: http://www.flickr.com
Gdy zwiększa się liczba potencjalnych klientów- wzrasta potęga marketingu internetowego. Niestety zniekształca on efekty oddawane przez wyszukiwarki i z dnia na dzień trudniej odnaleźć wartą uwagi ofertę. Gdyby nawet nazwę konkretnego dostawcy często na pierwszych pozycjach wyszukiwarki dostaniemy odnośniki nie do pożądanych stron, ale do innego portalu..

Najlepiej by było, gdyby ktoś wykonał tę pracę za nas i dopasował nam najlepszą ofertę. Ciekawe kto mógłby być tym kimś? A może sami dostawcy! – to oni są zainteresowani przedstawieniem nam najlepszej oferty!


Zakupy przez internet będą prostsze jeśli nie będziemy musieli samodzielnie porównywać ofert dostawców. Czy potrafisz sobie wyobrazić, że moglibyśmy jeszcze lepiej wybrać nasze wymagania odnośnie produktu lub usługi, a firmy zaproponują nam swoje oferty. W bezpośredniej konkurencji zaproponują nam najlepsze warunki.