Organizując konkurs pamiętaj o właściwych nagrodach!

Posted on 23/08/2018 7:30am

Organizując wydarzenia takie jak turnieje, nie powinno się zapomnieć o właściwych nagrodach. Warto, by konkretne trofeum było unikatowe – w stopniu takim, aby laureat istotnie był z niego zadowolony. Dlatego też wskazane jest korzystać z usług przedsiębiorstw, jakie oferują zaprojektowanie różnorodnego typu statuetek. Oferta tego typu przedsiębiorstw bywa bardzo zróżnicowana. A przy tym w takich punktach nie będzie trudu z przystosowanie konkretnej statuetki do gustów nawet najbardziej wymagających osób.

panorama - zdjęcia
Author: Ulrich Peters
Source: http://www.flickr.com
Kiedy mogą przydać się statuetki na zamówienie? Zdarza się, że w niezwykle mnogich. Ciężko wyobrazić sobie dowolne zawody sportowe, których laureat nie zyskałby odpowiedniego trofeum. To samo dotyczy różnego gatunku konkursów – które organizowane są między innymi w dużych firmach czy fundacjach. Jednakże statuetka winna być właściwie zaprojektowana – tak by idealnie odpowiadać konkretnej okazji. Na rynku spotkać można wiele firm, jakie w swojej ofercie mają statuetki (nasze linki) na zamówienie. Pozwala to na znalezienie nie jedynie właściwego wzoru, lecz także wzoru.

Istnieje nader dużo form, które może przyjąć statuetka. Na początku należy mieć baczność, że wcale nie musi być ona wykonana z brązu. Coraz częściej widuje się np. statuetki kryształowe. Tego typu konstrukcja jest o wiele lżejsza, a oprócz tego prezentuje się tak samo dobrze. Jaka jest cena takiej usługi? Wszystko zależy od stopnia zaawansowania projektu. Gdy idzie o delikatny grawer (poszerzone informacje pod linkiem) na statuetce, wówczas koszt może się zacząć już od kilkudziesięciu złotych. Natomiast kiedy ktoś potrzebuje zupełnie nowego projektu z nietuzinkowym kształtem – wówczas cena staje się dużo większa. Szczęśliwie na rynku istnieje duża konkurencja w tej branży, przez co stale można liczyć na odnalezienie jeszcze lepszej ceny. Zaś dzięki opcji przeszukiwania ofert w Internecie, zawsze da się w prosty sposób dokonać ich porównania. Zatem na pewno uda się odszukać takie wyjście, które doskonale spodoba się organizatorom wydarzenia – a także jego uczestnikom.